Relay 3735041-P00 3735041P00 3735041P0012V DCV12 12VDC 15A 4PIN 5Pcs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
Relays / Current Monitoring RelaysRelay 3735041-P00 3735041P00 3735041P0012V DCV12 12VDC 15A 4PIN 5PcsPower Source : DCTheory : Electromagnetic RelayContact Load : Low PowerModel Number : 3735041-P00 relayVoltage : 12V